На Донбас на КПВВ “Гнутове” приїхали делегати з Грузії

КПВВ “Гнутове” в районі проведення операції Об’єднаних сил відвідала грузинська делегація на чолі з заступником міністра вимушено переміщених з окупованих територій осіб, охорони здоров’я та соціальних справ Грузії

 

Делегати Грузії, які у владних структурах своєї країни займаються соціальними питаннями вимушено переміщених осіб, вирішують питання з дотриманням їхніх прав і намагаються допомогти постраждалим від ворожої агресії на їхній території, ознайомилися з особливостями функціонування контрольного пункту “Гнутове”.

Делегати отримали інформацію від громадян про проблеми з перетином лінії розмежування з боку окупованих територій і примушування з боку бойовиків оформляти фейкові “документи” неіснуючих “республік” і перепони для тих, хто виїжджає для вступу у виші на контрольованій українським урядом території. Помічник начальника Донецького прикордонного загону з міжнародного співробітництва Денис Кваша розповів про обстріл території КПВВ і періодичні поціляння в прилеглі до нього території.

Грузинська делегація поділилися своїм досвідом і наголошує на необхідності постійної всебічної допомоги особам, які залишилися на окупованих територіях.